سوالات متداول

برای یادگیری Power BI

شما بهتر است با نرم افزاری مانند اکسل آشنایی داشته باشید. این آشنایی به پیشرفت سریع شما در این مسیر بسیار کمک خواهد کرد. اگرچه عدم آشنایی با اکسل، مانع یادگیری Power BI نخواهد شد. با شرکت در دوره های حضوری و غیر حضوری Power BI که توسط سرکار خانم مستانه امینی برگزار می‌شود خواهید توانست در این مسیر توانایی خود را ارتقا دهید. آموزش Power BI از اصول و مفاهیم اساسی تحلیل داده ها شروع شده و با معرفی ابزارها، تکنیک ها، استفاده از DAX و … شما را آماده استفاده از این نرم افزار کارآمد در حوزه تحلیل داده ها و هوش تجاری خواهد کرد.

برای یادگیری اکسل

اگر با نرم افزار های Office آشنایی ندارید و نیازمند یادگیری اکسل هستید، می‌توایند به یکی از روش های زیر اکسل را از مقدماتی ترین مفاهیم تا سطح مورد نیاز خود آموزش ببینید:

 

برای طراحی داشبرد در اکسل

شما باید در استفاده از توابع اکسل مسلط باشید. استفاده از توابع Volatile و معایب آنها را بدانید. همچنین باید توانایی پیاده سازی یک راهکار را در اکسل با ابزار ها و توابع مختلف بلد باشید. برای این منظور، می‌توانید با کمک یکی از روش های زیر توانایی خود را در این زمینه ارتقا دهید:

 

مدرک معتبر دوره های آموزشی

پس از گذراندن دوره آموزشی (حضوری / غیر حضوری) و کسب نمره قابل قبول در آزمون دوره، در صورت درخواست دانشجو مدرک معتبر صادر خواهد شد. این مدرک مورد تایید شورای عالی انفورماتیک بوده و قابل ازائه یه سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی می‌باشد. هزینه صدور مدرک پس از تایید دانشجو به صورت مجزا دریافت می‌گردد.